REFERENCJE

Dziękuję p. Łukaszowi za ekspresowe załatwienie kredytu na zakup samochodu dla firmy. Od początku realizacji do samego końca i odbioru samochodu czuje się profesjonalną opiekę i doświadczenie doradcy.
Agnieszka - właścicielka firmy 23.10.20 18:45

Dziękuję za skuteczną pomoc ,bardzo szybkie i profesjonalne załatwienie kredytu firmowego. Sprawa załatwiona w ciągu 24 godzin roboczych od zgłoszenia. Serdecznie polecam firmę GOLDEN EXPERT – www.goldenexpert.pl wszystkim firmom transportowym.
Damian - właściciel firmy transportowej 30.03.20 16:19

Bardzo polecam firme www.goldenexpert.pl . Mi bardzo pomogli …bardzo wspaniali ludzie ..miła atmosfera..Panu Łukaszowi szczegolnie serdecznie dziękuje za okazana pomoc ..za zaangażowanie w moja sprawę i walkę do końca. Polecam www.goldenexpert.pl
Mariusz - właściciel firmy 28.09.20 17:06

Dziękuję za skuteczną pomoc ,bardzo szybkie i profesjonalne załatwienie kredytu na zakup samochodu. Sprawa załatwiona w ciągu dwóch dni. Polecam firmę GOLDEN EXPERT – www.goldenexpert.pl z Poznania.
Robert Zgierski - właściciel firmy 08.08.17 18:57

Wielkie podziękowania dla Pana Łukasza z firmy GOLDEN EXPERT za prace jaką włożył w kredyt firmowy .Współpraca przebiegła pomyślnie. Kredyt został bardzo szybko wypłacony czym byłem wręcz zaskoczony. Polecam firmę www.goldenexpert.pl
Szymon - właściciel firmy transportowej 04.03.20 12:29

Dziękuję za sprawnie załatwiony kredyt na zakup samochodu firmowego. Polecam firmę GOLDEN EXPERT z Poznania – www.goldenexpert.pl
Danie- właściciel firmy 24.12.18 10:13

Bardzo polecam. Super podejście do klienta, rewelacyjny kontakt, wszystko jasne bez żadnych niedomówień. Pełne zaangażowanie.Ekspresowo załatwione finansowanie.Dziękuję.
Jacek Zych - przedsiębiorca 08.05.18 20:08

Współpraca z firmą GOLDEN EXPERT Eksperci Finansowi, a konkretnie z Panem Łukaszem kompleksowo spełniła moje oczekiwania. Z całą odpowiedzialnością polecam tą firmę, jako solidnego partnera, w pełni wiarygodnego we współpracy. Pozdrawiam serdecznie.
Tomasz Skonieczny 24.01.18 17:59

Dziękuję za sprawnie załatwiony kredyt na rozwój mojej firmy. Kredyt załatwiony w 48 godzin. Polecam firmę www.goldenexpert.pl
Dawid 12.11.17 11:04

Jestem bardzo zadowolony z podjętej współpracy z Panem Łukaszem. To świetny ekspert z profesjonalnym podejściem do klienta, doświadczeniem i ogromną wiedzą. Pan Łukasz przedstawił interesującą ofertę. Pomagał w skompletowaniu niezbędnych dokumentów poprzez wypełnienie wniosku kredytowego, a na zawarciu umowy kredytowej skończywszy. Cierpliwie odbierał każdy telefon i odpowiadał na wszystkie pytania. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc. Polecam firmę www.goldenexpert.pl z Poznania.
Łukasz Grzelak- zawodowy kierowca 22.08.17 10:33

15

Lat doświadczenia

18889+

Zadowolonych klientów

7/24

Obsługa klientów

GOLDEN EXPERT- EKSPERCI FINANSOWI

KREDYTY DLA FIRM 24H

Infolinia
Tel. 661 010 614 ( czynna w godz. od 8-20:00)

OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW Z CAŁEGO KRAJU I ZAGRANICY 
Nasi mobilny doradcy działają na ternie całego kraju m.in. Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Lublin, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Konin, Rzeszów, Toruń, Bydgoszcz, Płock, Olsztyn, Białystok i inne.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?

Call Now Button