Kredyt dla firm na spłatę ZUS i US

Jeśli prowadzisz firmę i potrzebujesz gotówki na spłatę zobowiązań do ZUS i US to z nami możesz szybko, sprawnie uzyskać takie finansowanie nawet w 24 godziny robocze.

Jest możliwość uzyskania nawet do 150 000 zł na spłatę ZUS i US i koszty kredytowe będziesz mógł wliczyć w koszty uzyskania przychodu jeśli rozliczasz się na podstawie Książki Przychodów i Rozchodów.

Jeśli jesteś właścicielem firmy na KPiR , ryczałcie lub Karcie Podatkowej i potrzebujesz pieniędzy na uregulowanie zobowiązań wobec ZUS i US. Nasi eksperci finansowi przeprowadzą Cię sprawnie przez proces pozyskania finansowania na spłatę ZUS i US.

Dzięki sporemu doświadczeniu potrafimy zagwarantować ekspresową decyzję kredytową. Można uzyskać kwotę do 150 000 zł, a maksymalny okres kredytowania może wynieść 8 lat.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?

Wyrażam zgodę

Kredyt firmowy na spłatę ZUS i US:
– kredyt bankowy na oświadczenie o dochodach
– kwoty od 10-150 tys.
– okres kredytowania do 8 lat
ekspresowa decyzja kredytowa ( maksymalnie 24h)
– wypłata gotówki na drugi dzień ( przelew lub wypłata gotówki)

Potrzebujesz kredytu dla firmy
bez zaświadczeń o dochodach?

Zadzwoń 661 010 614 ( w godz. 8-20:00 od pn-pt.)
lub wyślij formularz znajdujący się obok a nasz ekspert skontaktuje się Tobą w ciągu 1 godziny

Jakie skutki mogą wywołać zaległości firmy wobec ZUS i US?

W 2018 r. zmieniono przepisy dotyczące płatności do ZUS. Od tamtego czasu wszystkie opłaty wpłacane do ZUS w pierwszej kolejności księgowane są poczet zaległych składek. Co to może oznaczać dla przedsiębiorcy. To, że nie będzie miał możliwości skorzystania z np. płatnego zasiłku chorobowego lub też zasiłku macierzyńskiego. Przy dłuższym nie płaceniu składek do ZUS lub US dane urząd może uruchomić egzekucję komorniczą i zając wszystkie konta firmowe.

Zajęte konta firmowe mogą bardzo utrudnić funkcjonowanie firmy, żeby nie powiedzieć że mogą doprowadzić do całkowitej utraty płynności finansowej a czasem i do bankructwa przedsiębiorstwa.
Żeby jednak nie doprowadzić do takich sytuacji jak powyżej wystarczy skorzystać z dedykowanego kredytu dla firm na spłatę zaległości w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.
Taki kredyt przeważnie pokryje większość zaległości wobec ZUS i US i klient będzie zobowiązany jedynie do regularnego płacenia raty, którą nasi eksperci rozłożą na dogodne raty ( nawet do 8 lat)

Jeśli zatem potrzebujesz gotówki na spłatę zobowiązań wobec ZUS i US to zadzwoń do naszego eksperta pod nr tel. 661 010 614 lub wypełnić poniższy formularz kontaktowy a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym czasie.

 

 

 Przykład reprezentatywny: 

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,67%.
 • Całkowita kwota kredytu firmowego na oświadczenie  (bez kredytowanych kosztów): 50 000,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu na oświadczenie o dochodach: 19 720 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 1000 zł, odsetki od kredytu 18 720 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł 
 • Całkowita kwota do zapłaty: 69 720 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu na spłatę ZUS i US jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,2 %, 84 miesięczne raty w równej wysokości 830,16 zł.
 • Okres kredytowania od 12 m-cy do 96 m-cy.

   

  Polityka Prywatności:
  https://kredytydlafirm.net/index.php/polityka-prywatnosci/

15

Lat doświadczenia

18889+

Zadowolonych klientów

7/24

Obsługa klientów

GOLDEN EXPERT- EKSPERCI FINANSOWI

KREDYTY DLA FIRM 24H

Infolinia
Tel. 661 010 614 ( czynna w godz. od 8-20:00)

OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW Z CAŁEGO KRAJU I ZAGRANICY 
Nasi mobilny doradcy działają na ternie całego kraju m.in. Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Lublin, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Konin, Rzeszów, Toruń, Bydgoszcz, Płock, Olsztyn, Białystok i inne.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?

Call Now Button